Evita - spedition and transport

Dopravná a špedičná spoločnosť EVITA International s.r.o. sa špecializuje na rýchlu prepravu tovaru v rámci EU. Prepravujeme zásielky zo Slovenska do krajín EÚ, hlavne Nemecka, Belgicka, Francúzska, Rakúska a Švédska.

Zásielky prepravujeme dodávkovými vozidlami s nosnosťou do 1,5 t a súpravami dodávka + príves s celkovou nosnosťou do 3,5 t. Nespornou výhodou týchto vozidiel je, že sa môžu pohybovať v rámci EU aj v čase pracovného voľna a sviatkov, a neplatia sa mýtne poplatky, takže preprava je pre zákazníka cenovo výhodnejšia a v neposlednom rade rýchlosťou dodania zásielky zákazníkovi omnoho dynamickejšia.

Všetky naše vozidlá sú vybavené GPS kontrolou na on-line sledovanie pohybu vozidla, takže máme absolútne prehľad o pohybe a pozícii vozidla bez toho, aby sme kontaktovali vodiča. Takto má objednávateľ dopravy presný prehľad o pohybe svojej zásielky a termíne jej doručenia. Viac informácií o vozidlách v sekcii „vozový park“.

 

Spoľahlivosťou a dodržiavaním dodacích termínov sme dosiahli dlhodobú spoluprácu s veľkými medzinárodnými výrobnými spoločnosťami v oblasti Automotive.

 

Tešíme sa na spoluprácu s každým novým zákazníkom!

RaalTrans: 5UE

tel. (m) +421 (0) 901 751 781

tel. (m) +421 (0) 948 133 059